D
Y
D
Y
M
M

E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO

E-Ticaret Seo ile İşletmeniz için Daha Fazla Trafik , Daha Fazla Çağrı ve Daha Fazla Satış Alın !

E-ticaret sitelerine gelen trafiğin %38'i arama motorlarından yönlendirilmektedir. Müşterilerimiz için yetkili, gelir odaklı bir bağlantı portföyü oluşturmak için hazırlıklarımızda titiz davranıyoruz.

Web Sitesi Denetimi ve SEO Değerlendirmesi

SEO stratejistlerimiz, genel estetik ve performansı değerlendirmek için e-ticaret web sitenizin tasarım altyapısını ve içeriğini analiz eder. 

SEO Anahtar Kelime Araştırması ve Sıralaması

Sektörü anlamak ve mağazanız için pazarlama fırsatlarını belirlemek amacıyla rakipleriniz hakkında kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz.

Kapsamlı Anahtar Kelime Araştırması

Kapsamlı Anahtar Kelime Araştırması SEO'daki en önemli adım olan anahtar kelime araştırmamız kapsamlıdır ve müşteri adaylarını getiren "dönüşüm anahtar kelimeleri"ne odaklanır.

Etkileyici Ürün Açıklamaları

Yazarlarımız, ürün grubunuzun ziyaretçileriniz tarafından fark edilmesini sağlamak için ilginç ve ilgi çekici ürün açıklamaları ve web kopyaları hazırlar!

Yerel/Local SEO

İnsanlar çevrimiçi alışveriş yolculuklarına bir Google aramasıyla başlıyor. Uzmanlarımız, daha fazla ödeme ve satış elde etmeniz için organik trafiği artırmanıza yardımcı olur!

Sosyal Profil Oluşturma Hizmetleri

Sosyal medya uzmanlarımız, ürünlerinizi tanıtmak ve marka sadakatini artırmak için ilgi çekici bir sosyal medya varlığı oluşturmak için stratejiler geliştirir.

Yazar Detayları


blog

Özgür Y.

1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.2006 yılından beri farklı sektörlerde analiz ve pazar araştırması üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yorum Yapın


Diğer Yazılar


Toplu SMS Nedir?

12 Jun, 2021

Toplu SMS Nedir?

Kurumsal SEO

28 Jun, 2023

Kurumsal SEO

OpenCart

12 Jun, 2021

OpenCart

Whatsapp

0532 426 0396