D
Y
D
Y
M
M

Her Zaman Sonuç Getiren Bağlantı Kurma Faaliyetleri

Her Zaman Sonuç Getiren Bağlantı Kurma Faaliyetleri

Her Zaman Sonuç Getiren Bağlantı Kurma Faaliyetleri

Seo'da Her Zaman Sonuç Getiren Bağlantı Kurma Faaliyetleri

Blog Yazıları

Trafik getiren ve etki alanı otoritesini geliştiren, iyi araştırılmış, iyi yazılmış, ilgi çekici ve katma değerli bloglar. Her blog, SERP'lerdeki sıralamayı iyileştirmek ve müşterinin çevrimiçi görünürlüğünü artırmak için dikkatlice optimize edilmiştir.

Video

Hedef kitleyi müşterinin marka kişiliğiyle tanıştıran ve dönüşümleri en üst düzeye çıkaran, yüksek kaliteli, profesyonelce çekilmiş videolar. Videolarımız, müşterinin ürünleri/hizmetleri, felsefesi, USP'leri, şirket kültürü, perde arkası çalışmaları ve müşteri hizmetleri etrafında vızıltı oluşturmak için tasarlanır ve geliştirilir.

Google Haritalar Optimizasyonu

Müşterinin internette müşteriler tarafından görülmesine yardımcı olmak için doğru ve ayrıntılı bir Google Benim İşletmem profili oluşturulur. Erişim, etkileşim, tıklamalar ve dönüşümler artar. Marka itibarı da iyileştirilir ve güven artar.

Bilgi grafikleri

Şirketinizin Ürün ve Hizmetlerini Sergileyen Görsel Olarak Çarpıcı İnfografikler

Web 2.0 Gönderimleri

Geri bağlantılar oluşturan ve müşterinin sıralamasını iyileştiren yüksek kaliteli içerik. Aktif olarak paylaşılan, ağa bağlanan ve gruplanan içerik, web'de hızla dolaşır ve müşterinin erişimini ve katılımını geliştirir.

Forum Etkileşimi ve Gönderim

Müşterinin markası etrafında çevrimiçi bir topluluk oluşturmak için ilgi çekici, katma değerli yorumlar ve gönderiler çevrimiçi forumlarda paylaşılır.

Basın yayınları

Ürünleri/Hizmetleri ve Şirket Markasını Tanıtan Sektöre Özgü Basın Bültenleri

Düşünce Liderliği Açıklama Makaleleri

İzleyicileri sonuna kadar bağlı tutmak için ilgi çekici bir şekilde yazılmış bilgi açısından yoğun makaleler. Bu makaleler, karmaşık endüstri konularının daha derinlerine inerek bunları sindirilebilir bir şekilde parçalara ayırır. İzleyici katılımı ve sıralamaları önemli ölçüde iyileştirildi.

Açılış Sayfaları ile A/B Testi

Müşterinin açılış sayfaları (içindeki bileşenler ve içerik dahil), daha iyi performans gösteren ve dönüşüm hedeflerine ulaşan sürümleri belirlemek için bölünmüş teste tabi tutulur. Backlink potansiyeli önemli ölçüde artar.

Konu Kümesi Blog Gönderileri

Sektöre özgü bir konuda tematik olarak ilgili bloglar. Her blog, daha derin bilgi sağlamak için aynı konunun farklı bir öğesini kapsar. Sektör uzmanları tarafından yazılmış ve etkileşimi artırmak için dikkatlice optimize edilmiştir.

Sürekli İtibar Yönetimi

Güven oluşturmak ve endüstri uzmanlarından kaliteli geri bağlantılar oluşturmak için müşterinin çevrimiçi itibarını eksiksiz bir şekilde izleyin ve yönetin. Müşterinin markasını kötülemeye yönelik kötü niyetli yorumlar ve girişimler belirlenir ve düzeltilir.

Sosyal Medya Gönderileri

İlgi çekici içerik, markaların hedef kitleleriyle bağlantı kurmasına, müşterilerini elde tutmasına ve erişimlerini sistematik olarak artırmasına yardımcı olur. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Snapchat, TikTok, Pinterest, Tumblr ve LinkedIn gibi popüler sosyal medya platformları hedefleniyor.

Misafir Yazıları

Hedefli trafik oluşturmak, müşterinin geri bağlantı profilini güçlendirmek ve nitelikli olası satışlar oluşturmak için yüksek etki alanı yetkisine sahip sitelerde yayınlanan optimize edilmiş, sektöre özel konuk gönderileri. Her konuk gönderisi, müşterinin sektöründe uzmanlaşmış yazarlar tarafından geliştirilir.

İçerik Planı Oluşturma

Müşterinin onayı için içerik başlıkları ve açıklamaları ile ilgi çekici bir içerik planı geliştirilir. Geri bildirim talep edilir ve müşterinin gereksinimlerinin yakından karşılanmasını sağlamak için değişiklikler yapılır.

Sosyal Medya Profil Optimizasyonu

Müşterinin sosyal medya profilleri, bağlantı oluşturma potansiyelini artırmak, sıralamaları iyileştirmek ve daha fazla trafik oluşturmak için dikkatlice optimize edilir. Hedef kitleye ulaşmak için üst sıralarda yer alan anahtar kelimeler ve hashtag'ler kullanılır.

Yazar Detayları


blog

Özgür Y.

1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.2006 yılından beri farklı sektörlerde analiz ve pazar araştırması üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yorum Yapın


Diğer Yazılar


0850'li Numara Nedir?

12 Jun, 2021

0850'li Numara Nedir?

Kurumsal SEO

28 Jun, 2023

Kurumsal SEO

Faks Hizmeti Nedir?

12 Jun, 2021

Faks Hizmeti Nedir?

Whatsapp

0532 426 0396