D
Y
D
Y
M
M

Local SEO

Local SEO

Local SEO

Yerel arama sonuçlarında nasıl üst sıralara çıkacağınızı mı merak ediyorsunuz?

Yerel SEO, yerel amaca dayalı bir arama gerçekleştiğinde web sitenizi görünürlük için optimize etmeyi içeren dijital bir stratejidir.

İşletmelerin arama motorlarındaki sıralamalarını ve görünürlüklerini önemli ölçüde iyileştirmelerine, daha fazla müşteriye ulaşmalarına ve sonuç olarak satışları artırmalarına yardımcı olur!

Sayfa İçi Yerel SEO

Uzmanlarımız, işletmenizle alakalı yerel anahtar kelimeleri belirler. Sıralamanızı iyileştirmek için web sayfalarını, başlıkları, HTML etiketlerini (başlık, meta ve başlık) ve resimleri optimize ediyoruz.

Google Benim İşletmem Optimizasyonu

Buradaki odak noktası, sizi Google'ın Yerel 3'lü Paketine yani yerel bir arama için görüntülenen ilk 3 sonuca ulaştırmak. Bu, yerleşik bir Google Benim İşletmem profiliniz olduğunda olur.

İş Atıfları

SEO uzmanlarımız, yüksek kaliteli üçüncü taraf dizinlerde sizin için yerel bir portföy oluşturur. Bu, belirli bir bölgede çevrimiçi görünürlüğünüzü sağlar!

Bölgeye Özgü Anahtar Kelime Hedefleme

Bir rakip analizi yaptıktan sonra SEO uzmanlarımız, sizi Google'da üst sıralara çıkarmak için yerel başarı için özenle hazırlanmış yerel uzun kuyruklu anahtar kelimelerin bir listesini oluşturur.

Akıllı Telefon İçin Optimize Edilmiş

Bölgenizdeki potansiyel müşterilerden anında aranabilmeniz için Google yerel listelerinde üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz!


Yazar Detayları


blog

Özgür Y.

1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.2006 yılından beri farklı sektörlerde analiz ve pazar araştırması üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yorum Yapın


Diğer Yazılar


HTTPS nedir?

13 Mar, 2020

HTTPS nedir?

E-Ticaret Nedir?

13 Mar, 2020

E-Ticaret Nedir?

Whatsapp

0532 426 0396