D
Y
D
Y
M
M

Küçük İşletmelerde Seo

Küçük İşletmelerde Seo

Küçük İşletmelerde Seo

İŞİNİZİ YENİDEN ŞEKİLLENDİRİN !

Daha fazla gösterim, trafik ve satış kazanmaya başlamak ister misiniz? 

ANALİZ VE ARAŞTIRMA

Başlamadan önce işinizi detaylı bir şekilde analiz edip sektörünüzü, yan sanayinizi, hedef kitle tercihlerinizi vb. araştırıyoruz. Küçük işletmenizin doğru oyun planını oluşturmak için nasıl ve neden mücadele ettiğini anlıyoruz.

STRATEJİNİZİ OLUŞTURMA

Bilgimizi kullanarak, küçük işletme SEO uzmanlarımız işe koyulur. İşletmenizin büyümesine ve ihtiyaçlarına, kitle talebine ve amaçlanan sonuçlara dayalı olarak özelleştirilmiş bir strateji oluşturuyoruz. Uzmanlarımız üzerinde oybirliğiyle hemfikir olana kadar plana ince ayar yaparız.

UYGULAMA VE İZLEME

Şov zamanı! SEO planınızı kullanıma sunuyoruz ve en başından itibaren izlemeye başlıyoruz. SEO planlarımız sayfa içi, sayfa dışı ve teknik SEO stratejilerini içerir. Gelir artışına katkıda bulunan güçlü bir yerel temel oluşturmaya yardımcı olmak için yerel erişime odaklanıyoruz. Ekibimiz, strateji uygulamasını takiben işletmenizin ne kadar iyi performans gösterdiğini dikkatlice analiz eder. Birden fazla ölçümü takip ediyor ve verileri topluyoruz.

SÜREKLİ İNCE AYAR

Sonuçlar somutlaşmaya başladığında durmuyoruz. SEO uzmanlarımız, yeni içgörüler, kitle ilgisi, sektör trendleri ve tanıtabileceğiniz yeni ürünlere/hizmetlere dayalı olarak planınızı sürekli olarak ince ayarlar. Daha fazla müşteri çekmenize ve yeni hedef kitlenizi elde tutmanıza yardımcı olmak için planınıza yeni stratejiler ekliyoruz (ör. sosyal medya pazarlaması, ücretli pazarlama, itibar yönetimi, bağlantı oluşturma , bloglama vb.). İş durmuyor!

Yazar Detayları


blog

Özgür Y.

1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.2006 yılından beri farklı sektörlerde analiz ve pazar araştırması üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yorum Yapın


Diğer Yazılar


Ekol Promosyon

12 Aug, 2023

Ekol Promosyon

HTTPS nedir?

13 Mar, 2020

HTTPS nedir?

Faks Hizmeti Nedir?

12 Jun, 2021

Faks Hizmeti Nedir?

0850'li Numara Nedir?

12 Jun, 2021

0850'li Numara Nedir?

Whatsapp

0532 426 0396